Для того, щоб скачати Drag Racing. Bike Edition для Android безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри. Скачати гру Гонки на мотоциклах на планшет безкоштовно дуже зручно: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати Drag Racing. Bike Edition на Андроїд" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні! Скачати Drag Racing. Bike Edition для Android ще ніколи не було так просто!
Drag Racing. Bike Edition
Скачати Drag Racing. Bike Edition на Андроїд безкоштовно.
Скачати гру Drag Racing. Bike Edition на Андроїд телефон і планшет.
Завантаження відео...

Опис гри: Drag Racing. Bike Edition (Гонки на мотоциклах):

Популярні гонки, тепер на мотоциклах. Захоплюючі змагання з дивовижною графікою і реалістичною фізикою. Змагаються в різних містах світу, на знаменитих трасах з різними за професійним рівнем суперниками.
За перемогу ви будете отримувати грошову винагороду, яка зможете витратити на внутрішній або зовнішній тюнінг свого байка. Правда потрапити магазин ви зможете тільки після програного заїзду. У грі доступно 3 режими проходження: простий режим, режим тренування і кар'єра. Управління в грі просте і зрозуміле. Також гра порадує гарною графікою і відмінним звуковим супроводом. Змагаються з гравцями по всьому світу.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
7,5
Голосів: 104

Скачати гру Drag Racing. Bike Edition безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет

Коментарі гри Drag Racing. Bike Edition (Гонки на мотоциклах)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: