Для того, щоб скачати Finger Slayer Boxer для Android безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри. Скачати гру Палець Вбивця. Боксер. на планшет безкоштовно дуже зручно: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати Finger Slayer Boxer на Андроїд" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні! Скачати Finger Slayer Boxer для Android ще ніколи не було так просто!
Finger Slayer Boxer
Скачати Finger Slayer Boxer на Андроїд безкоштовно.
Скачати гру Finger Slayer Boxer на Андроїд телефон і планшет.
Гра Finger Slayer Boxer на Android - повна версія.
Завантаження відео...

Опис гри: Finger Slayer Boxer (Палець Вбивця. Боксер.):

Finger Slayer boxer - чудовий таймкіллер з простим сюжетом і веселою атмосферою. Перевірте свою реакцію з цією забавною іграшкою. За допомогою пальця керуйте маленьким чоловічком, який повинен ухилитися від ударів боксерських рукавичок. Все дуже просто, починається відлік, по закінченню якого буде завдано удару рукавичкою, якщо ви рушите раніше, ви програєте, спізнитеся - програєте, ухилитеся - виживіть. Чим довше ви будете чекати, поки рукавичка опуститься, тим більше очок отримаєте.
У грі є 3 режими: 1 - режим на виживання, в якому вам належить ухилятися від 1 рукавички, 2 - Rapid Force режим, в якому необхідно ухилятися від двох рукавичок падаючих одночасно, в режимі Knockout вам необхідно підставляти чортів під удари рукавичок.

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
10
Голосів: 1

Скачати гру Finger Slayer Boxer безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет

Коментарі гри Finger Slayer Boxer (Палець Вбивця. Боксер.)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: