Для того, щоб скачати Guess The Words для Android безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри. Скачати гру Вгадай Слова на планшет безкоштовно дуже зручно: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати Guess The Words на Андроїд" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні! Скачати Guess The Words для Android ще ніколи не було так просто!
Guess The Words
Скачати Guess The Words на Андроїд безкоштовно.
Скачати гру Guess The Words на Андроїд телефон і планшет.
Гра Guess The Words на Android - повна версія.

Опис гри: Guess The Words (Вгадай Слова):

Guess The Words - це не шибениця, зовсім кросворд, і навіть не сканворд. Головним завданням у грі є відгадування різних слів, які необхідно складати з букв, розташованих внизу ігрового поля. Усередині самого ігрового поля ви побачите пару колонок, що складаються з рядків і порожніх клітин. Якшо на будь-який рядок, ви побачите питання, або навідні слова, які приведуть вас до вірного відповіді. Якщо ж ви не знаєте відповідь на це запитання, тоді просто переходите до наступної сходинці. Якщо відповідь вам відомий, тоді пишете слово, застосовуючи наявні літери. Щоб переконатися в правильності відповіді, слід клікнути на жовтого колобка. У разі якщо відповідь неправильна, він підкаже вам недвозначним виразом обличчя. Всього в грі 63 рівня, а в кожному з них по 14 питань. Графіка гри особливого значення не має, однак виконана вона на досить високому рівні.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,5
Голосів: 28

Скачати гру Guess The Words безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Cкачати Guess The Words безкоштовно. Вгадай Слова повна версія.

Ви можете скачати гру Guess The Words для Android телефонів абсолютно безкоштовно прямо на цьому сайті. Завдяки цій грі ви більше не будете нудьгувати в транспорті, на навчанні або роботі. Якщо ви встановите Guess The Words, грати ви будете годинами і просто не зможете відірватися від свого телефону. Якщо ж вам потрібна цікава гра на планшет - Guess The Words стане відмінним вибором. Красива графіка і захоплюючий ігровий процес затягнуть вас на довгі години . Ви можете скачати Вгадай Слова на Андроїд прямо зараз! На нашому сайті ви знайдете безліч інших ігор різних жанрів: від гонок і бійок до логічних настільних ігор. І не забувайте, Guess The Words завантажити на Android планшет можна без реєстрації та смс !