Для того, щоб скачати Hippo Adventure для Android безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри. Скачати гру Пригоди Бегемота на планшет безкоштовно дуже зручно: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати Hippo Adventure на Андроїд" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні! Скачати Hippo Adventure для Android ще ніколи не було так просто!
Hippo Adventure
Скачати Hippo Adventure на Андроїд безкоштовно.
Скачати гру Hippo Adventure на Андроїд телефон і планшет.
Гра Hippo Adventure на Android - повна версія.
Завантаження відео...

Опис гри: Hippo Adventure (Пригоди Бегемота):

Цікава логічна головоломка в якому вам належить допомогти Бегемотик дістатися додому. Він пішов ввечері прогулятися, і, от халепа, забув дорогу додому. Вам доведеться гарненько подумати і розрахувати траєкторію, щоб бегемотик закотився прямо в будиночок. Кожен рівень в цій веселій грі буде ставати все складніше і складніше. Рівні не схожі один на одного прямолінійністю, від вас буде потрібно не просто зрушити один куб або куля, щоб привести механізм у дію, немає, від вас буде потрібно і паралельне сприяння, а саме - вчасно запускати додаткові механізми або виставляти перешкоди. Гра складається з більше 80 рівнів, поділених на дві половини. Перша половина відповідає рожевою бегемотихи, а друга до блакитного бегемотик. Це розлучити, на шляху до будинку, сім'я і у кожного свій шлях, щоб дістатися додому.
Вас неприменно приємно порадує відмінна і якісна графіка, приємна на слух музика, чудова фізика і, звичайно ж, величезний набір місій з новими можливостями.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
5,0
Голосів: 2

Скачати гру Hippo Adventure безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет

Коментарі гри Hippo Adventure (Пригоди Бегемота)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: