Для того, щоб скачати Inertia Escape Velocity для Android безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри. Скачати гру Інерція. Космічна Швидкість на планшет безкоштовно дуже зручно: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати Inertia Escape Velocity на Андроїд" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні! Скачати Inertia Escape Velocity для Android ще ніколи не було так просто!
Inertia Escape Velocity
Скачати Inertia Escape Velocity на Андроїд безкоштовно.
Скачати гру Inertia Escape Velocity на Андроїд телефон і планшет.
Гра Inertia Escape Velocity на Android - повна версія.
Завантаження відео...

Опис гри: Inertia Escape Velocity (Інерція. Космічна Швидкість):

У грі Inertia: Escape Velocity вам надається унікальна можливість пограти з силою гравітації: стрибайте, парите, сковзаєте за рівнем, уникайте смертельних небезпек і збирайте космічне сміття.
Ви - Гермес, сміттяр з високотехнологічною екіпіровкою, що дозволяє вам за бажанням включати і відключати гравітацію, що діє на вас. На кожному рівні є певна кількість частин, які необхідно зібрати за мінімальний час. Використовуйте навколишній простір для швидкого проходження рівня. Досконала фізика гравітації, HD графіка гри і безліч рівнів різної складності залишать вам незабутнє враження про гру.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
0,5
Голосів: 4

Скачати гру Inertia Escape Velocity безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет

Коментарі гри Inertia Escape Velocity (Інерція. Космічна Швидкість)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: