Для того, щоб скачати Legendary Heroes для Android безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри. Скачати гру Легендарні герої на планшет безкоштовно дуже зручно: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати Legendary Heroes на Андроїд" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні! Скачати Legendary Heroes для Android ще ніколи не було так просто!
Legendary Heroes
Скачати Legendary Heroes на Андроїд безкоштовно.
Скачати гру Legendary Heroes на Андроїд телефон і планшет.
Гра Legendary Heroes на Android - повна версія.
Завантаження відео...

Опис гри: Legendary Heroes (Легендарні герої):

Legendary Heroes - це відмінна стратегія в реальному часі з інтенсивним управлінням командою героїв. Герої і славні бійці зі всього світу були скликані на найбільшу битву всіх часів! На кожній війні є свої браві герої. Але мало бути героєм, необхідно стати легендою, а цієї честі гідні не багато. Герої з усього всесвіту покажуть тут свої здібності і основи роботи в команді. Вас чекають герої з унікальними здібностями, кожен клас має свої навички в кількості чотирьох одиниць. Ви будете керувати однією з команд учасників, в кожному бою - до трьох героїв одночасно! Пройдіть більше 30 рівнів, доведіть міць своїх тактичних і бойових здібностей і станьте справжньою Легендою! Графіка в грі дуже радує, ви зможете побачити відмінно промальованих героїв, величезна кількість анімації, бездоганні ефекти і непогані локації.

У грі присутній Донат. Пропозицію про покупку буде з'являтися в разі, коли ви хочете відкрити якогось героя або придбати якісь артефакти, але у вас не вистачає кристалів. Тим часом, грати можна цілком комфортно і без вливання грошей, але в цьому випадку ви навряд чи зможете спробувати всіх героїв.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
6,8
Голосів: 240

Скачати гру Legendary Heroes безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: