Для того, щоб скачати Monster Mouth DDS для Android безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри. Скачати гру Рот Монстра на планшет безкоштовно дуже зручно: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати Monster Mouth DDS на Андроїд" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні! Скачати Monster Mouth DDS для Android ще ніколи не було так просто!
Monster Mouth DDS
Скачати Monster Mouth DDS на Андроїд безкоштовно.
Скачати гру Monster Mouth DDS на Андроїд телефон і планшет.
Гра Monster Mouth DDS на Android - повна версія.
Скріншот гри Monster Mouth DDS на Андроїд планшет і телефон.
Геймплей Monster Mouth DDS для Android телефону.
Завантаження відео...

Опис гри: Monster Mouth DDS (Рот Монстра):

Стати стоматологом для монстрів, врятуйте їх від жахливих болів.
Використовуйте різні інструменти для лікування і очищення зубів. У вашому розпорядженні кілька захоплюючих режимів. Почистіть спочатку зубки, щоб побачити тріщини та пошкодження, потім використовуючи бомбу висадіть зуб, якщо нічого не заважає, то ставимо пломбу і закінчуємо із зубом, але може бути таке, що перед тим, як поставити пломбу, нам доведеться видалити заважають частині, так що беремо щипці і тягнемо нерв, а вже потім ставимо пломбу. І пам'ятайте, треба бути дуже обережним. Невелика помилка і закінчиться не просто ваша кар'єра. Ви позбудетеся свого життя. Всі пацієнти дуже різні і до кожного потрібен індивідуальний підхід.
Проста і приваблива графіка, а так само зручне управління з яким навіть діти зможуть розібратися. З цією грою ви легко і приємно проведете свій вільний час.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
10
Голосів: 10

Скачати гру Monster Mouth DDS безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет

Коментарі гри Monster Mouth DDS (Рот Монстра)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: