Для того, щоб скачати Oneshot! для Android безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри. Скачати гру Одним Рухом! на планшет безкоштовно дуже зручно: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати Oneshot! на Андроїд" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні! Скачати Oneshot! для Android ще ніколи не було так просто!
Oneshot!
Скачати Oneshot! на Андроїд безкоштовно.
Скачати гру Oneshot! на Андроїд телефон і планшет.
Гра Oneshot! на Android - повна версія.
Завантаження відео...

Опис гри: Oneshot! (Одним Рухом!):

Oneshot! - Ваше завдання витерти весь крейду з дошки, але це не так просто, як може здатися, адже ви повинні прибрати його відразу, не відриваючи пальця від дошки і не протираючи ту ж саму область двічі. Тільки досягнувши рахунки не менш 80%, ви зможете перейти до наступного рівня.
Вам належить пройти 48 рівнів, на кожному вас чекатимуть різні мальовані фігури від простих до повноцінних намальованих кольоровою крейдою. У грі проста, але приємна і красива графіка. Забавна мелодія і хороші звукові ефекти чудово доповнюють геймплей. Тут не обійтися бел зосередженості і логічного мислення.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
3,3
Голосів: 6

Скачати гру Oneshot! безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет

Коментарі гри Oneshot! (Одним Рухом!)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: