Для того, щоб скачати Piranha 3DD The Game для Android безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри. Скачати гру Пирания 3ДД на планшет безкоштовно дуже зручно: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати Piranha 3DD The Game на Андроїд" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні! Скачати Piranha 3DD The Game для Android ще ніколи не було так просто!
Piranha 3DD The Game
Скачати Piranha 3DD The Game на Андроїд безкоштовно.
Скачати гру Piranha 3DD The Game на Андроїд телефон і планшет.
Гра Piranha 3DD The Game на Android - повна версія.
Завантаження відео...

Опис гри: Piranha 3DD The Game (Пирания 3ДД):

Piranha 3DD: The Game представляє собою відмінну гру, в якій ви будете керувати зграйкою кровожерливих піраній. Все починається з того, що з декількох ікринок на світ з'являється відповідна кількість цих злісних рибок. Відразу після народження вони починають борознити водойму в пошуках здобичі, якої стає практично все, що ворушиться.
Залежно від вибору типу гри, вас чекають або глибоководні печери з безліччю різної риби та водолазами, або неглибокі водойми з можливістю посіяти паніку і хаос на найближчому пляжі. Але будьте обережні. Смертельні каліцтва рибам може завдати обвалився уламок скелі, аквалангіст з ножем, берегова охорона або ж гарячий гейзер в якому-небудь ущелині. Підтримуйте чисельність своєї зграї і не допустите вимирання всієї групи. Один з найлютіших ваших ворогів - голод. Якщо піраньї занадто зголодніє і поруч не буде підходящої видобутку - вони почнуть пожирати один одного.


Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
8,5
Голосів: 117

Скачати гру Piranha 3DD The Game безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет

Коментарі гри Piranha 3DD The Game (Пирания 3ДД)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: