Для того, щоб скачати Shoot the Birds для Android безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри. Скачати гру Відстріл Птахів на планшет безкоштовно дуже зручно: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати Shoot the Birds на Андроїд" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні! Скачати Shoot the Birds для Android ще ніколи не було так просто!
Shoot the Birds
Скачати Shoot the Birds на Андроїд безкоштовно.
Скачати гру Shoot the Birds на Андроїд телефон і планшет.
Гра Shoot the Birds на Android - повна версія.
Скріншот гри Shoot the Birds на Андроїд планшет і телефон.
Геймплей Shoot the Birds для Android телефону.
Завантаження відео...

Опис гри: Shoot the Birds (Відстріл Птахів):

Все що потрібно робити - вбивати пташок, що пролітають над городом. Ви граєте в ролі опудала, в руках у якого арбалет. Мета гри - набрати якомога більше очок, але при цьому можна виконувати завдання які написані в головному меню праворуч. Час рівня одно часу одного ігрового дня, від світанку до сходу місяця.
За цей час вам необхідно збити якомога більше птахів, вони бувають великими і нерозторопними, бувають швидкими і маленькими, як червоні горобці. Однією стрілою можна збити кілька птахів. Графічна складова радує яскравими фарбами, все, що відбувається на екрані супроводжується відповідним звуковим оформлення: крики пролітають птахів, звуки попадання в ціль і навіть цвіркуни, початківці свій спів з приходом темряви.
У грі зручне управління - вам всього лише потрібно буде зарядити стрілку і вказати пугалу, куди стріляти. Своїми досягненнями ви можете поділитися з друзями через twitter або Facebook, відповідні іконки є в головному меню гри.

Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
6,9
Голосів: 9

Скачати гру Shoot the Birds безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет

Коментарі гри Shoot the Birds (Відстріл Птахів)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: