Для того, щоб скачати Spore для Android безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри. Скачати гру Спору на планшет безкоштовно дуже зручно: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати Spore на Андроїд" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні! Скачати Spore для Android ще ніколи не було так просто!
Spore
Скачати Spore на Андроїд безкоштовно.
Скачати гру Spore на Андроїд телефон і планшет.
Гра Spore на Android - повна версія.
Завантаження відео...

Опис гри: Spore (Спору):

На початку гри треба буде вибрати за яку клітину ви хочете грати, яка харчується органічним матеріалом або клітка яка харчується іншими клітинами. Від цього буде залежати вид ваших майбутніх істот, травоїдні або хижаки.
Вам необхідно буде управляти мікроорганізмом, годувати його, стежити, що б він ріс і набирався сил. Треба харчуватися більш дрібними істотами і не потрапити в пащу хижакам. Ви будете еволюціонувати і зможете створити свою расу. Дійшовши до розвитку гомо сапієнс, ви будите відкривати нові технології, починаючи з кам'яних інструментів і знарядь і закінчуючи футуристичними технологіями. Надалі ви зможете захоплювати нові території, а коли вони закінчаться ви зможете приступати за інші планети і галактики. Гра дуже цікава і пізнавальна. Вам завжди буде приємно подивитися на розвиток ваших істот. Все це у супроводі відмінною графіки і хорошої музики. Створіть цілий світ з своїй кишені.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
7,6
Голосів: 2 803

Скачати гру Spore безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: