Для того, щоб скачати The Misterious Case of Dr.Jekyll & Mr. Hyde. Hidden Object для Android безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри. Скачати гру Таємниче Справа Доктора Джекилла і Містера Хайда. на планшет безкоштовно дуже зручно: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати The Misterious Case of Dr.Jekyll & Mr. Hyde. Hidden Object на Андроїд" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні! Скачати The Misterious Case of Dr.Jekyll & Mr. Hyde. Hidden Object для Android ще ніколи не було так просто!
The Misterious Case of Dr.Jekyll & Mr. Hyde. Hidden Object
Скачати The Misterious Case of Dr.Jekyll & Mr. Hyde. Hidden Object на Андроїд безкоштовно.
Скачати гру The Misterious Case of Dr.Jekyll & Mr. Hyde. Hidden Object на Андроїд телефон і планшет.
Гра The Misterious Case of Dr.Jekyll & Mr. Hyde. Hidden Object на Android - повна версія.
Скріншот гри The Misterious Case of Dr.Jekyll & Mr. Hyde. Hidden Object на Андроїд планшет і телефон.
Геймплей The Misterious Case of Dr.Jekyll & Mr. Hyde. Hidden Object для Android телефону.
Завантаження відео...

Опис гри: The Misterious Case of Dr.Jekyll & Mr. Hyde. Hidden Object (Таємниче Справа Доктора Джекилла і Містера Хайда.):

The Misterious case of Dr.Jekyll & Mr. Hyde - черговий квест з жанру "я шукаю". У ролі детектива зі Скотланд-Ярду ви повинні розібратися в дивному вбивстві, що стався на вулиці Лондона в листопаді 1886. Ви опинитеся безпосередньо на місці подій. Там Ви зберете частину доказів, які повинні допомогти в розкритті злочину. Вас чекають більше 30 завдань, які будуть розкидані по туманних вулицях і темних дворах старого Лондона. Щоб Ваші очі не надто напружувалися, окрім пошуку предметів Вам доведеться іноді стикатися і з іншими міні-іграми, які більше закликають до логічного мислення, ніж до пильності і уважності.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
10
Голосів: 5

Скачати гру The Misterious Case of Dr.Jekyll & Mr. Hyde. Hidden Object безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет

Коментарі гри The Misterious Case of Dr.Jekyll & Mr. Hyde. Hidden Object (Таємниче Справа Доктора Джекилла і Містера Хайда.)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: