Для того, щоб скачати Virtual Villagers 2 для Android безкоштовно, ми рекомендуємо вибрати вашу модель пристрою, і наша система підбере для вас найбільш підходящі файли гри. Скачати гру Віртуальні Мешканці 2 на планшет безкоштовно дуже зручно: виберіть необхідний файл та натисніть "Скачати Virtual Villagers 2 на Андроїд" після чого виберіть один із способів скачування і гра у вас в телефоні! Скачати Virtual Villagers 2 для Android ще ніколи не було так просто!
Virtual Villagers 2
Скачати Virtual Villagers 2 на Андроїд безкоштовно.
Скачати гру Virtual Villagers 2 на Андроїд телефон і планшет.
Гра Virtual Villagers 2 на Android - повна версія.
Завантаження відео...

Опис гри: Virtual Villagers 2 (Віртуальні Мешканці 2):

Virtual Villagers 2 - це вже друга версія популярного симулятора Бога, у цій грі вам належить дбати про невеликий племені людей. Побудуйте своє село, піклуйтеся про свій народ, навчайте їх основам виживання, годуєте, лікуєте, розвивайте, споруджуйте нові споруди і робити все, щоб ваша маленька і тендітна цивілізація процвітала. Періодично ваші жителі будуть знаходити дивні будови, об'єкти старовини та інші пам'ятки на острові, а ви в свою чергу зможете шукати відповіді на питання, які виникли у вашого племені з приводу цих дивних будівель. Прислухайтеся до прохань і порад ваших жителів, адже вони, краще знають, що їм треба. Навіть коли ви не в грі, плем'я продовжує жити своїм життям. Так що не залишайте їх на довго без уваги, інакше можете наткнуться тільки на гору трупів.
У грі непогана 3D графіку, кожен персонаж і кожна будівля відмінно промальовані. Присутній відмінний музичний супровід, який порадує вас своєю милою мелодією.
Поділитися с друзями
Сподобалась гра?
7,4
Голосів: 94

Скачати гру Virtual Villagers 2 безкоштовно

Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні ігри.
Вибрати телефон/планшет

Коментарі гри Virtual Villagers 2 (Віртуальні Мешканці 2)

Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: